Ugreen Adapter USB Type-C Male To USB 3.0 Female

1,290 L

 

Adapter me portë hyrëse Type-C (mashkull) dhe portë dalëse USB 3.0 (femër). Mund të lidhni flash drive, tastierë, mouse ose pajisje tjetër standarde USB-A me një pajisje USB-C si  Samsung S8, Oneplus etj.

Ka stok

SKU: ALB314 Modeli: A18141 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Input

USB Type-C

Output

USB 3.0

Features

• Type-C
• Adjustable
• Durable
• USB 3.0
• Slim design

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Ugreen Adapter USB Type-C Male To USB 3.0 Female