Ugreen Car Charger 42.5W

2,490 L

 

Karikues per makine nga Ugreen. I vogel dhe shume rezistent. Karikoni 2 pajisje njeheresh. Eshte i pajisur me dy porta, nje porte USB dhe nje tjeter Type-C.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 5%
Ofertë!

Samsung Galaxy A13

17,490 L
Kurseni: 1,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Material

Aluminum Alloy Shell,

Input

DC 12-24V/5A

USB-C

5V3A, 9V2.22, 12V1.67A

USB-A

5V3A, 9V2A, 12V1.5A, 5V4.5A, 4.5V5A

Fast Charging Protocols

PD 3.0/2.0, QC 3.0/2.0, SCP, FCP, AFC, 5V2A

Total Output

42.5W Max

Multiple Protections

Overvoltage, overcurrent, short circuit, overtemperature, etc.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Ugreen Car Charger 42.5W