Ugreen Lightning To USB-A Nickel Plating Cable

2,490 L

 

Kabllo Lightning në USB-A nga Ugreen e cila shërben për kalimin e të dhënave apo karikimin e të gjitha pajisjeve me portë  lightning. Suporton karikim të shpejtë dhe është super rezistente.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Connector A

Lightning

Connector B

USB A

Fast Charging

2.4A

Cable Length

1m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Ugreen Lightning To USB-A Nickel Plating Cable