Ugreen Multifunctional Adapter

7,490 L

 

Adaptor 9 ne 1 nga Ugreen. Perbehet nga tre porta USB 3.0 , nje porte HDMI,nje porte VGA,nje porte Lan, dhe lexues karte memorie. Mund te lidhjet me nje shumllojshmei pajisjesh USB Type-C.

Ka stok

SKU: ALB319 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 11%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

HP Victus 15L Gaming Desktop 32GB, 1TB SSD, AMD

159,990 L
Kurseni: 20,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Space Gray

Interface
Port Side-1

Type-C Male

Port Side-2

HDMI Female, VGA Female, SD, Micro SD, LAN Female, Three USB Type-A Female, USB Type-C Female

Networking

10/100/1000Mbps

Resolution

3840 x 2160 @30Hz.

Power

100W

OS Compatibility

Windows, Linux, Mac OS

Weight

136gr

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Ugreen Multifunctional Adapter