Ugreen USB-3.0 to 4 x USB 3.0 Hub

2,490 L

 

UGREEN 4-Port USB 3.0 Hub ju ndihmon të lidhni deri në 4 pajisje USB me kompjuterin ose laptopin tuaj, të tilla si disqe të jashtëm, USB, mous-a, tatstiera, kufje me USB, mikrofona etj. Ka dizajn kompakt dhe të lehtë, që e bën të lehtë për ta pasur gjithmonë me vete.

Ka stok

SKU: ALB312 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Silver

Material

Aluminum Alloy

Input

USB 3.0

Ports

4 x USB 3.0 + 1 x USB 5V Charging Port

Transfer Speed:

Up to 5Gbps

Compatible Devices

Tablets, Laptops, Desktops

Operating System

Linux, Chrome OS, Windows

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Ugreen USB-3.0 to 4 x USB 3.0 Hub