Ugreen USB Type-C to HDMI + 3 x USB 3.0 + PD Power Converter

4,490 L

 

UGREEN 6-Port USB-C Hub ka një portë HDMI me rezolucion 4K, 1 portë për leximin e kartave SD dhe TF, 2 porta USB 3.0 dhe një portë për karikim deri në 100W. E përshtatshme për një shumllojshmëri pajisjesh.

Ka stok

SKU: ALB309 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Silver

Material

Aluminum Alloy

Input

USB 3.0

Ports

4 x USB 3.0 + 1 x USB 5V Charging Port

Transfer Speed:

Up to 5Gbps

Compatible Devices

Tablets, Laptops, Desktops

Operating System

Linux, Chrome OS, Windows

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Ugreen USB Type-C to HDMI + 3 x USB 3.0 + PD Power Converter