Universal Digital Camera Battery Charger

2,990 L

 

Karikues universal për aparate fotografik. Është i vogël, kompakt dhe i sigurt. Prodhuar me material cilësor dhe rezistent në kohë.

Ka stok

SKU: CNG2628 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Baseus Simple Wireless Charger

1,500 L1,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Model

BM-001

Material

ABS+PVC

Input Voltage

AC 100-240V 50-60Hz

Output Voltage

DC 4.2V/8.4V

USB Power

5V,500mA

Charging Current

500mA(MAX)

Compatible with

Ni-MH, Li-ion Battery

Dimensions

230.10 x 110.45 x 60.60 mm

Weight

310g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Charger