Ofertë!
OFERTË ONLINE

Urbeats 3 Earphones with Lightning Connector

6,990 L

Kurseni: 3,000 L

Kufje Beats me kabllo  per te gjithe modelet e celulareve Apple. Të pajisura me mikrofon per te kryer telefonata dhe me buton per te kontrolluar muziken. Kur nuk perdoren rrin te bashkuara me ane te magneteve. Kan cilesi te larte audio dhe bas te fuqishem.

Ka stok

SKU: DUN449-CR Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Coral

Design

In-Ear (Intra-Aural)

Active Noise Cancellation

No

Audio Connector to Source

Lightning

In-Line Remote/Microphone

Yes

Package Weight

0.37 lb

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu