USB 2.0 M-F Extension Cable

390 L490 L

 

Kabllo zgjatuese per USB te tipit 2.0. Lidhet lehtesisht dhe ju mundeson kalimin e shpejte te te dhenave. Gjithashtu eshte e pershttshme me pothuajse cdo pajisje me dalje USB.

Cable Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 13%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Brother Laser Printer HL1222WEYJ1

12,990 L
Kurseni: 2,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
USB

2.0

Cable Size

1.5 m, 3m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x USB Extension Cable