Usb-C to Lightning Power Adapter 18W

1,200 L

Karikues dhe fishe karikimi 18W i pershtatshem per iPhone 11 Pro dhe Pro Max

Shitur , Vijne perseri

SKU: XHON004 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Color

White

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim