USB Charging Backpack

2,290 L

 

Mbajeni laptopin, tabletin dhe/ose gjërat e tjera të domosdoshme të mbrojtura dhe të sigurta me këtë çantë fantastike shpine. Ka hapsirë të bollshme për të futur laptopin tuaj dhe gjithashtu sendet e tjera që ju nevojiten. Nuk peshon shumë, dhe është shumë e rehatshme.

Ka stok

SKU: CNG2573-B Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Screen size

15.6"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim