USB Kingston 3.0

1,000 L

USB 8GB me linje 3.0 nga Kingston eshte perfekte per te ruajtur te dhenat tuaja te rendesishme. Kompakte dhe mund te mbahet lehete me vete.

Ka stok

Shitur: 843 copë
SKU: CNG318 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim