USB Kingston Data Travel 50

3,300 L

DataTraveler 50 eshte USB me peshe shume te lehte. Dizajni metalik, pa kapak dhe memoria e madhe e ben konkurente te cdo modeli tjeter USB.

Ka stok

Shitur: 1222 copë
SKU: KS128 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim