USB Kodak K802 2.0

800 L1,700 L

Linje transferimi 2.0. Trup metalik duke e bere rezistent ndaj goditjeve gjithashtu pluhurave dhe ujit. E pershtatshme per perdorim te perditshem. 

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
Memory Internal

16GB, 32GB, 64GB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim