USB Sandisk 16GB 3.1 Ultra Type-C

1,600 L

Dizejnuar per celular, tableta dhe kompjutera te pajisura me porten USB Type-C. Eshte e thjeshte per tu vendosur sepse eshte gjithmone ne anen e duhur.

Ka stok

Shitur: 1514 copë
SKU: STUSB0148 Modeli: SDCZ450-016G-G46 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim