USB Sandisk Ultra Fit 3.1

1,000 L1,700 L

E vogel, kompakte dhe mund te mbahet lehte ngado. Performance te larte 3.0 me shpejtesi leximi deri ne 130 MB/s.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

16GB, 32GB, 64GB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x USB Sandisk Ultra Fit 3.1