Verbatim Flash Drive USB 2.0

2,700 L

E thjeshte dhe e lete per tu perdorur, thjesht hapni kapakun, vendoseni ne cdo porte USB 2.0 dhe kaloni te dhenat ose dosjet tuaja me rendesi.

Ka stok

Shitur: 1322 copë
SKU: SBNN1206 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim