Verbatim Flash Drive USB 2.0

2,500 L

E thjeshte dhe e lete per tu perdorur, thjesht hapni kapakun, vendoseni ne cdo porte USB 2.0 dhe kaloni te dhenat ose dosjet tuaja me rendesi.

Ka stok

Shitur: 896 copë

SKU: SBNN1206 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
0.5 kg
Brand
Capacity

128 GB

USB Connection

1x Typ-A 2.0

Read Speed

up to 10MB/Sec

Write Speed

up to 4MB/Sec

Compatible with

Windows 10. 8, 7, Vista, XP
Mac OS X 10.4 or higher
Linux 2.4.0 or higher

Dimensions

54 x 21 x 9.22mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim