Verbatim USB 2.0 PinStripe

500 L1,000 L

USB Verbatim 2.0 kombinon transferta te shpejta te dhenash, hapsire te madhe dhe dizajn kompakt ne nje pakete te vetme.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

16GB, 32GB, 64GB

USB

2.0

Weight

8.6 grams

System requirements

Windows 10, 8, 7, Vista, XP
Mac OS X 10.4 or higher

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim