Video and Photography LED Light With Stand A118

7,990 L

 

Mjafton një ide dhe kjo dritë shumë e fuqishme LED do ju ndihmojë ta realizoni me profezionalizmin më të madh duke kapur çdo detaj dhe ngjyrë. Drita ka disa nivele dhe modalitete të cilat mund t’i ndryshoni shumë lehtë nëpërmjet pultit të përfshirë në paketim në përshtatje me ambjentin ku do të fotografoni apo regjistroni.

Ka stok

SKU: CNG2879-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Color

Black

Material

ABS + PC

Light

white, soft white, warm light

Input

100V-240V 50/60H

Applicability

-Live Streaming
-Jewelry Photography
-Clothing Photography
-Food/Fruit Photography
-Still Life Photography
-Tattoo
-Makeup and Beauty
-Professional Studios

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Photography Light A118
1 x Power Supply Cable
1 x 2 Meters Light Tripod Stand
1 x Remote