Video Projector Acer Essential X1323WH

55,500 L

Projektoret e series Acer Essential jan me te perballueshmit ekonomikisht dhe perfekt per perdorim te perditshem ne pune apo shtepi. Bejini prezantimet tuaja me argetuese dhe terheqese ne te njejten kohe, me ndihmen e DLP 3D dhe kontrastit te larte.

Shitur , Vijne perseri

SKU: SDBD0062 Modeli: MR.JPS11.001 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
IMAGE
Native Resolution

1280 x 800

Standard Mode Brightness

Up to 3700 lm

Native Aspect Ratio

16:10

Compatible Aspect Ratio

16:9
4:3

Contrast Ratio

20,000:1

Throw Ratio

1.55 to 1.7 (1524 mm@2000 mm)

Digital Zoom

2x

Vertical Keystone Correction

-40°/+40°

Maximum Vertical Sync

120 Hz

Maximum Horizontal Sync

100 kHz

Colour Supported

1.07 Billion Colors (30-bit)

PROJECTION LENS
Maximum Lens Aperture

F/2.68

Maximum Focal Length

24.10 mm

Maximum Diagonal Image Size

7.62 m (300")

Maximum Projection Distance

10 m

Optical Zoom

1.1x

LAMP
Lamp Type

OSRAM

Number of Lamps

1

Lamp Power

203 W

Normal Mode Lamp Life

5000 Hour

INTERFACES
Ports

1 HDMI
1 VGA
1 Audio Inputs
1 Audio Outputs
1 USB port

TECHNICAL
Projection System

DLP

Projection Method

Ceiling
Front
Rear
Rear Ceiling

Video Compatibility

EDTV
HDTV
NTSC
PAL
SDTV
SECAM

Computer Compatibility

Mac PC
Windows PC

AUDIO
Number of Speakers

1

Speaker Output Power

3 W

Speaker Output Mode

Mono

POWER
Power Supply

100 V AC~240 V AC

Input Voltage

120 V AC
230 V AC

Operating Power Consumption

260 W

PHYSICAL
Temperature

0°C to 40°C

Humidity

90% Maximum Relative Humidity

Weight

2.40 kg

Form Factor

Ceiling Mountable

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

 

X1323WH DLP Projector

AC Power Cord

Battery for Remote Control

Quick Start Guide

Remote Control

Security Card

VGA Cable