Video Projector Acer H6531BD Full HD

69,900 L

Projektori portable Acer mundeson transmetim figure shume te paster me rezolucion Full HD edhe pse eshte i vogel si pajisje. Ndricim deri ne 3500 ANSI Lumen dhe raport zmadhimi 1.1 X. Projekton imazh nga 27 inch deri ne 300 inch. I thjeshte ne perdorim dhe per tu mirembajtur, e bejne kete projektor zgjedhjen perfekte per ju.

Ka stok

Shitur: 137 copë
SKU: SDBD0101 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
IMAGE
Maximum Resolution

1920 x 1200

Standard Mode Brightness

Up to 3500 lm

Native Aspect Ratio

16:9

Compatible Aspect Ratio

4:3

Contrast Ratio

10,000:1

Throw Ratio

1.5 to 1.65 (100"@10.60 ft)

Digital Zoom

2x

Vertical Keystone Correction

-40°/+40°

Maximum Vertical Sync

120 Hz

Maximum Horizontal Sync

100 kHz

Color Supported

1.07 Billion Colors (30-bit)

PROJECTION LENS
Maximum Lens Aperture

F/2.05

Maximum Focal Length

17.44 mm

Maximum Diagonal Image Size

25 ft

Maximum Projection Distance

32.81 ft

Optical Zoom

1.1x

LAMP
Lamp Type

OSRAM

Number of Lamps

1

Lamp Power

203 W

Normal Mode Lamp Life

5000 Hour

Economy Mode Lamp Life

10000 Hour

ExtremeEco Mode Lamp Life

20000 Hour

INTERFACES
Ports

2 HDMI
1 USB Port
1 VGA
1 Audio Input
1 Audio Output

TECHNICAL INFO
Projection System

DLP

Projection Method

Ceiling
Front
Rear
Rear Ceiling

Video Compatibility

EDTV
HDTV
NTSC
PAL
SDTV
SECAM

Computer Compatibility

Mac PC
Windows PC

AUDIO
Number of Speakers

1

Speaker Output Power

3 W

Speaker Output Mode

Mono

POWER
Power Supply

100 V AC~240 V AC

Operating Power Consumption

270 W

PHYSICAL
Temperature

32°F (0°C) to 104°F (40°C)

Humidity

80% Maximum Relative Humidity

Weight

5.73 lb

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim