Video Projector Acer X118HP Essential

41,400 L

Projektoret e serive Acer Essential jane ideale per perdorim te perditshem, ne pune ose ne shtepi. Beni prezantimet tuaja me terheqese, argetuese dhe emocionuese. Me shkelqim dhe kontrast te larte.

Ka stok

SKU: SDBD0302 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
IMAGE DISPLAY
Native Resolution

800 x 600

Maximum Resolution

1920 x 1200

Max Brightness

Up to 4000 lm

Aspect Ratio

4:3

Contrast Ratio

20000:1

Color Depth

1.07 Billion Colors (30-bit)

LENS
Maximum Lens Aperture

F/2.53

Maximum Focal Length

24.01 mm

Optical Zoom

Manual: 1.1x

Maximum Diagonal Image Size

7.62 m (300")

Maximum Projection Distance

11.80 m

LAMP
Number of Lamps

1

Lamp Power

220 W

Normal Mode Lamp Life

6000 Hour

Economy Mode Lamp Life

10000 Hour

ExtremeEco Mode Lamp Life

15000 Hour

INTERFACES / PORTS
Details

1 x HDMI
1 x USB
1 x VGA in
1 x VGA out
1 x Audio in
1 x Audio out

GENERAL
Power Supply

100 V AC~240 V AC

Input Voltage

120 V AC
230 V AC

Operating Power Consumption

275 W

Temperature

0°C to 40°C

Humidity

80% Maximum Relative Humidity

Weight

2.80 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

 

  • X118HP DLP Projector
  • AC Power Cord
  • Battery for Remote Control
  • Lens Cap
  • Quick Start Guide
  • Remote Control
  • Security Card
  • VGA Cable

 

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu