Vintage T9 Carving Hair Trimmer

2,000 L

Makinë profesionale për qethjen dhe stilimin e flokëve. Nevojiten vetëm 3 orë karikimi për të punuar rreth 120 minuta. Makina është kundra ujit dhe pastrohet shumë lehtë. Dhurata perfekte për familjarët dhe miqtë.

Shitur , Vijne perseri

SKU: CNG1571-G Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Gold

Power

5W

Power supply

rechargeable

Switch

push switch

Voltage

110-240V

Charging time

3 hours

Use time

120 minutes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Hair clipper
1 x USB battery charger(without adapter)
1 x Cutter head spring
1 x Cleaning brush