Viomi SE Vacuum Cleaner

31,990 L

 

Viomi SE është një pajisje që kategorizohet si fshesë me korrent e cilësisë së lartë. Ky model karakterizohet nga fuqia e lartë thithëse dhe sistemi i navigimit, i cili u krijua duke marrë parasysh të gjitha disavantazhet dhe avantazhet e modeleve të mëparshme. Pastruesi thith pluhurin me një fuqi prej 2200 Pa. Sistemi i navigimit është përmirësuar duke përdorur inteligjencën artificiale, e cila përmirëson kujtesën e kësaj paisjeje. Pajisja kapërcen pengesa jo më të larta se dy centimetra. Kapaciteti i baterisë është 300 mAh, pra i mjaftueshëm për pastrimin e rreth 200 metrave katrorë. Për më tepër, kur niveli i baterisë i afrohet fundit, fshesa me korrent kthehet automatikisht në vendin e karikimit dhe pasi të mbushet me energji shkon sërish aty ku la punën.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Viomi SE robotic vacuum cleaner

Smart features

Informacion i detajuar

Peshë
4.6 kg
Brand
Model

SE

Color

White

Battery Capacity

3200mAh

Features

Mop, Remote Control, Schedule, Self Charging, Virtual Wall

Climb Capability

20mm

Suction (pa)

2200Pa

Noise (dB)

72dB

Power (W)

33

Charging Time

180 — 240min

Working Time

90 — 120min

Working Temperature:

0℃~40℃

Motor speed

15000 r/min

Connectivity

WiFi

Item Weight ‏

4 kg 600 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • Vacuum cleaner x 1
  • Charging base x 1
  • Power adapter x 1
  • Mop x 1
  • Side brush x 2
  • User manual x 1
  • 2-in-1 water tank x 1