Wall Holder for Electric Scooter

1,490 L

 

Mbajtëse muri për skuter. Ka dizajn kompakt. Montohet thjeshtë në mur. Tani është e mundur të ruani skuterin tuaj elektrik në mënyrë të sigurt dhe praktike. Është zgjidhja perfekte për hapësira të vogla. Varëseja është prej çeliku të fortë. Falë grepit të gomës, materiali nuk do të dëmtohet dhe skuteri juaj do të qëndrojë në vend falë funksionit kundër rrëshqitjes. Mbajtësja është shumë e lehtë për t’u lidhur dhe vjen me 4 vida. Mund të mbajë një peshë deri në 50 kg.

Ka stok

SKU: CNG2787-B Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Material

Steel and rubber hook

Max. load

50kg

Features

Mount your scooter safely and quickly
Flot and easy to attach to the wall
Does not scratch thanks to the rubber hook
Carries a maximum weight of 50 kg
Suitable for all sizes of steppes

Dimensions

255 x 75 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Wall Holder for Electric Scooter