WD Green SATA SSD 2.5”/7mm Cased

25,990 L

 

Për performancë të shpejtë dhe besueshmëri, SSD WD Green rrit përvojën e përditshme të kompjuterit. SSD e brendshme me kapacitet 2TB. Shpejtësi leximi deri në 545MB/s. Mund të kontrollohet edhe me anë të aplikacionit WD SSD Dashboard And Acronis Software për më shumë opsione.

Ka stok

SKU: ECM399 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

2TB

Read Speed

545MB/s

Dimensions

3.96" x 2.75" x 0.28"

Weight

38g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x WD Green SATA SSD 2.5”/7mm Cased