WD Green SATA SSD 2.5”

13,000 L

SSD e brendshme me kapacitet 1TB. Shpejtesi leximi deri ne 545MB/s dhe shpejtesi shkrimi deri ne 80MB/s. Mund te kontrollohet edhe me ane te aplikacionit WD SSD Dashboard And Acronis Software per me shume opsione.

Ka stok

Shitur: 120 copë

SKU: ECM303 Modeli: WDS100T2G0A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

1TB

Read Speed

545MB/s

Write Speed

80MB/s

Dimensions

3.96" x 2.75" x 0.28"

Weight

38g

System Requirements

Windows 10, 8, 7, Vista, XP / Mac OS 10.4 or higher / Linux 2.6.31 or higher

Features

Improved Performance for Everyday Computing
Solid State Dependability
Less Power. More Play.
An Easy Upgrade For Your PC
Downloadable WD SSD Dashboard And Acronis Software

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu