Web Camera A4-Tech PK-820E

2,000 L

Kamera e jashtme e pershtatshme per kompjuter por edhe per laptop. Cilesi te larte imazhi dhe mikrofon te inkorporuar. E pajisur me teknologjine per anullimin e zhurmave te ambjentit duke mundesuar cilesi te larte audio gjate video telefonatave. 

Shitur , Vijne perseri

SKU: CNG1057 Modeli: PK-820E Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
Resolution

up to 16 Megapixel

Rotation

360o

LED Lighting

Yes

System Requirements

PC with Pentium 800 MHz or above
256MB Ram or above
At least 165MB or free hard disk space
Windows XP, Vista, Windows 7, Mac OS X v10.4.8 and above

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim