Web Camera Anti-glare PK-835G

2,000 L

Kamera e jashtme e pershtatshme per kompjuter por edhe per laptop. Cilesi te larte imazhi dhe mikrofon te inkorporuar. E pajisur me teknologjine per anullimin e zhurmave te ambjentit duke mundesuar cilesi te larte audio gjate video telefonatave. 

Shitur , Vijne perseri

SKU: CNG1058 Modeli: PK-835G Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
Image Sensor

1/6"CMOS, 640×480 pixels

Lens

F=2.4, f=3.5 mm

Frame Rate

30 fps@160×120, @320×240, @640×480

View Angle

54 degrees

Focus Range

Automatic Focus, 10 cm to infinity

Exposure Control

Automatic

White Balance

Automatic

Microphone

Built-in

Computer interface

USB 2.0

System Requirements

Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim