Web Camera Full HD 1080p PK-900H

2,000 L

Kamera e jashtme e pershtatshme per kompjuter por edhe laptop. Cilesi Full HD dhe mikrofon te inkorporuar. E pajisur me teknologjine per anullimin e zhurmave te ambjentit duke mundesuar cilesi te larte audio gjate video telefonatave. 

Shitur , Vijne perseri

SKU: CNG1056 Modeli: PK-900H Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
Image Sensor

1080 p Full-HD Sensor

Video Resolution

up to 2 Megapixel

Frame Rate

30 fps

View Angle

60°

Computer Interface

USB 2.0

Microphone

Built-in

Dust Free

Plug and Play Video

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim