Weebill LAB Gimbal Stabilizer for Select Mirrorless Cameras

37,400 L

Dizajni i ri kompakt dhe i lehte e ben me te perdorshem. I pershtatshem per IOS dhe Android si edhe me shume modele kamerash. Perdoret me te dyja duart per performance me te larte. Mban peshe maksimale deri ne 3Kg. shoqerohet me tripod te montuar ne trup dhe me bateri deri ne 10 ore kohezgjatje.

Shitur , Vijne perseri

SKU: DUN388-B Kategori: ,

Përshkrim

 

Informacion i detajuar

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Creator Package

( 1 ) Zhiyun Weebill LAB Gimbal Stabilizer for Select Mirrorless Cameras
Cables
( 2 ) 18650 Li-Ion batteries with battery charger
( 1 ) Camera backing base
( 1 ) Type-c adapter
( 1 ) Storage case with USB storage box
( 1 ) Owner’s manual