Wekome Jue Series WP-C26 Dual USB MP3 Player

1,790 L

 

Karikues për makinë me dy porta USB, Mp3 dhe radio. Kjo pajisje e vogël me kaq shumë funksione është e domosdoshme në makinën tuaj. Suporton lidhje me Bluetooth 5.0 duke ju mundësuar të flisni në telefon edhe kur jeni duke ngarë makinën.

Ka stok

SKU: CNG1811-B Modeli: WP-C26 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Model

WP-C26

Rated Input

DC12-24V

USB Output (x2)

DC5V/3.4A (Total Max)

FM

87.5 – 108.0 MHz

FM Effective Distance

About 5 Meter

Support

Bluetooth, FM, TF Card, Pendrive

Max Memory Support (TF Card / Pendrive)

32GB

Size

41.36 * 41 * 74.7mm

Weight

27g

FEATURES

– Wireless V5.0
– LED Display
– Dual USB Output
– 3.4A Output
– Firm & Stable
– Support Pendrive & TF Card
– Wireless Hands-Free Calling
– Voltage Detection
– Smart Protection Chip

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Wekome WP-C26 Black Car Charger
1 x Manual