White Shark Fire Shadow Gaming Desk

28,490 L

 

Tavolinë lojrash Fire Shadow nga White Shark. Është tepër rezistente sepse bërbëhet nga materiali i çelikut dhe ka hapsirë të mjaftueshme për të gjitha pajisjet tuaja të lojrave. Mban sende me peshë deri në 100 kg dhe ka dizajn fantastik. Në pjesën e poshtme tavolina është e pajisur me drita shumë ngjyrshe të cilat mund t’i kontrolloni sipas dëshirës me telekomandën e përfshirë në paketim.

Ka stok

SKU: ELK60 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 15%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

White Shark Thunderbolt Gaming Chair

31,490 L
Kurseni: 5,500 L

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black/Red

Item type

Gaming desk

Installation required

YES

Material

Particle board, steel and ABS

Number of legs

2

Dimensions

120x60x75 cm

Load

100 kg

Legs material

Steel

Power supply (LED lighting)

USB 5V

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Fire Shadow Gaming Desk

1 x Remote Control