White Shark Gaming Chair Dervish

19,990 L

 

Karrige gaming White Shark. Shumë e rehatshme dhe ergonomike. Me 5 rrota shumë të forta. Pjesa e mbështetjes përshtatet sipas dëshirës po ashtu edhe mbështetëset e krahut. Rrotullim 360 gradë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
17 kg
Brand
Color

Black/Red, Black/White

Covering material

PU

Frame material

PU

Frame color

Black

Back width

52cm

Back height

72cm

Seat size

51 cm – 50cm

Seat height

42cm – 52cm

Wheel size and material

50mm Plastic

Tilt lock

Yes

Backrest recline

Yes

Armrest

Yes

Seat dimensions

51 x 50 x 42-52cm

Dimensions

66 cm x 69 cm x 113-123 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Chair

1 x Installation tool & materials

1 x User guide