OFERTA VETËM ONLINE

White Shark Red Devil Gaming Chair

29,590 L

 

Karrige Red Devil nga White Shark për eksepriencën më të rehatshme ndonjëherë të të luajturit. Ka dizajn ergonomik, përbëhet nga material shumë cilësor dhe është e pajisur me mbështetësen e krahëve, qafës dhe shpinës. Mban pesha deri në 120kg.

Ka stok

SKU: ELK62-R Modeli: Y-2635 Kategori: Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black/Red

Armrests

Yes

Angle Tilt lock

Yes

Tilt

180°

Head and back pillow

Yes

Seat size

55×48 cm

Shoulder width

55cm

Chair cover material

PVC + Textile

Dimensions

67x63x126-136cm

Base type

350 mm, metal

Installation required

Yes

Angle adjustment

Yes

Tilt lock

Yes

Castor size and material

60mm, PU

Seat height

46 – 56cm

Backrest height

83cm

Frame material

Metal

Load

120 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim