Wifibulb App Control Multicolor

1,990 L

 

Llampe me ndricim shumengjyresh. Ndryshimi i ngjyrave behet me ane te nje pajisjeje celulare. Llampa mund te programohet per fikje dhe ndezje automatike. Mund te perdoret ne festa te ndryshme ose ne personalizimin e dhomes se gjumit. 

Ka stok

SKU: CNG990 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Working Voltage

AC100V-AC264V 50/60Hz

Color temperature

2700K-6500K adjustable

Power Factor

0.6

Luminous

350lm/500lm

Power

4.5W/6.5w

Control Distance

No barrier,40m

Light color

RGB+W

Functions and Advantages

Change colors—16 millions color
Change brightness
ON/OFF by App
Control individually or sync control by group
Timer mode
Lighting dancing with music
Lighting changing according to the microphone
Built-in dynamic modes or customized mode
Work with Amazon Alexa/ Google Assistant
App name: Magic Home Pro

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim