Wild Man Bag For Scooters

1,800 L2,490 L

 

Çantë për mbajtjen e celularit, çelësave, syzeve etj., ndërkohë që jeni duke ecur me Scooter. Mjaft u shqetësuat se mund ta rrëzoni celularin aksidentalisht, apo t’ju laget gjatë kohës që bie shi sepse kjo çantë është gjithashtu rezistente ndaj ujit. Është e përbërë nga material cilëor dhe shumë rezistent.

Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

SMR800-S1
OFERTA VETEM ONLINE

Samsung Galaxy Watch Galileo 46mm

21,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Size

2XL, Large, Medium

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Wild Man Bag For Scooters