Wired CCD Barcode Scanner X-9101C

3,990 L

 

Skanues barkodi me dizajn ergonomik. Mund të lidhet shumë thjeshtë me kompjutera me sistem Mac OS,Windows dhe Linux. I përshtatshëm për supermarkete, etj.

Ka stok

SKU: CNG2368-B Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 6%
Ofertë!

Laptop Apple Macbook Air 13″, 8GB, 512GB SSD, M1 (2020) – Gold

169,990 L
Kurseni: 10,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Model

X-9101C

Color

Black

Material

ABS+PC+TPE

Power Supply

DC 5V ±5%

Power Consumption

580mW(working); 197mW(standby); 890mW(maximum)

Weight

131.0g±5g(With cable)

Size

167 x 97 x 65 mm

Interface

USB cable

Scanning speed

300scans/sec

Scanning Width

5cm – 15cm

Scanning Distance

10mm – 600mm

System Supported

Linux, Android, Windows XP, 7, 8, 10, MAC

Sensor

Linear CCD sensor

Light Source

632nm red diode(LED)

Resolution

4mil

Reading Mode

Image

Trigger Mode

Manual, Continuous scanning

Prompt Mode

Buzzer, Indicator Light(LED)

Print Contrast

30%

Decoding Capability

Code25-Interleaved,Code25-Standard,Code25-Matri,Code39-Regular,Code39-FullASCII,Code32,Code93-Regular,Code93-FullASCII, Code128,EAN/GSL/UCC-128Auto,Codabar,MSI,EAN/JAN-13,UPC-A,JAN-8,Code11,UPCE0

Scanning Angle

Roll30°, Pitch65°, Yew65°

IP Grade

IP52

Operating Temp.

0 to 50℃

Storage Temp.

0 to 50℃

ESD Protection

15KV air discharge

Shock Resistance

1.5m free fall on concrete surface

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Wired CCD Barcode Scanner X-9101C