Wireless Keyboard and Mouse Set 3330N

2,990 L

 

Set tastierë plus maus pa kabllo nga A4Tech. Tastiera ka përmasa të plota, përmban 12 taste multimediale dhe jetgjatësi të madhe baterie. Mausi ka tri butona, shpejtësi deri në 1200 dpi dhe precizion të lartë.

Ka stok

SKU: CNG2516-B Modeli: 3330N Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Receiver

RN-10D ( Grey )

Connector

USB

Frequency

2.4G Hz

Operating Range

10 – 15 m

Keyboard

GL-100

Keycaps

Slim

Hotkeys

12 Fn Hotkeys + 10 Multimedia Hotkeys

Character

Laser Engraving

Adjustable Keyboard Legs

Yes

Rating

3 V / 2 mA

Battery

2 AAA Alkaline Batteries

Dimension

470 × 160 × 22 mm

Weight

560 g ( Battery not Incleded )

Mouse
Model

G3-630N

Report Rate

125 Hz

Sensor Technology

Optical ( Infrared )

Resolution

1000 DPI

Mouse Rating

1.5 V / 4 mA

Buttons No

3

Ergonomic Design

Right Hand Fit

Size

Small / Middle / Big Hands

Receiver Storage

Yes

Mouse Battery

1 AA Alkaline Battery

Mouse Demension

101.3 × 63.6 × 38.7 mm

Mouse Weight

90 g ( Battery not Incleded )

System Requirements

Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Keyboard

1 x Mouse

1 x Manual