Wireless Keyboard L8 & Mouse Touchpad

1,100 L

Tastiere dhe hapsire me prekje ne rolin e mausit me me wireless, e cila mund te lidhet me Android Box, Projektore, Kompjuter, Laptop ose TV tuaj. E lehte ne peshe dhe e ben navigimin ne internet me te thjeshte dhe me te rehatshem.

Shitur , Vijne perseri

SKU: DUN408 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim