Ofertë!

Withings Activite Steel

13,900 L 11,500 L

Prodhuar me materiale cilesore, celik dhe krom. Rrip silikoni. E bukur dhe elegante. Vec kesaj mban te dhena rreth aktivitetit fizik si, vrapimi, ciklizmi, notimi. Llogarit kalorite e djegura. Eshte rezistente ndaj ujit deri ne 50m. Lidhja behet me ane te aplikacionit Health Mate duke dhene me detaje cdo informacion te grumbulluar nga aktiviteti fizik.

Ka stok

SKU: DUN260 Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
METRICS TRACKED
Steps

Based on user's motion

Distance

Based on the user’s profile for high precision

Calories

Health Mate app widget displays active & metabolic calories, as well as the total caloric expenditure

Running

Automatically detected
In-app daily recap of duration and distance

Swimming

Automatically detected
Duration and calories

Sleep

Time it takes to fall asleep
Duration
Sleep cycles (light and deep sleep)
Sleep interruptions

DEVICE
Dimensions and Weight

36,3 mm diameter (1.3”), 11,5 mm thickness (0.45")
Weight: 37 g (1.30 oz, 0.082 lb)

Sensors

Day & Night motion sensor
High precision MEMS 3-axis accelerometer
Low power consumption

Power Supply

A CR2025 button cell. Up to 8 months of battery life depending on the use of the vibrating alarm

CONNECTIVITY
iOS & Android

iOS 8 and higher
Android 5.0 and higher

Bluetooth

Low Energy needed

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu