Ofertë!
OFERTË ONLINE

WiWU Alpha Crossbody Bag

2,990 L

Kurseni: 2,000 L

Çantë e vogël, por me hapsirë të mjaftueshme. Përbëhet nga material cilësor i cili nuk e lejon ujin të depërtojë duke i mbajtur sendet tuaja me vlerë të sigurta edhe kur bie shi. Kjo çantë është shumë praktike dhe stil në të njëjtën kohë.

Ka stok

SKU: CNG2615-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Style

Fashion&Casual

Model

Alpha Crossboday Bag

Material Type

Waterproof Nylon

Size

26 x 15 x 7cm

Weight

320 g

Features

1. SBS water resistance zipper
2.Quick release magnetic snap, one hand opening and closing
3.Retractable waterproof TPU handle, firm and scratch resistant (commonly used in car trailer ropes)
4.Water-resistant material
5. Two compartment zipper design, organizer your accessories well
6.Two way expansion of water cup position, easily storage
7.Front Pocket with elastic keychain inside, it's convenient.
8. Big capacity to organise cables, cell phone, ipad mini, etc. Foldable section for bottle/ umbrella

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Bag