Wiwu Pencil One Design For Mobile Lifestyle

1,990 L

 

Laps 2 ne 1 nga WiWU. Ka performance te larte dhe eshte i perbere me material shume cilesor. Pervecse mund te perdoret si nje stilolapes normal eshte gjithashtu i pershtatshem per te gjitha pajisjet me sistem Android, Apple dhe Microsoft.

Ka stok

SKU: CNG2356-W Kategori:

Përshkrim

 

 

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand

Wiwu

Color

White

Material

Aluminum alloy pen body / nano nib silicone

Diameter

9 mm

Length

163 mm

Compatible with

Android, Apple and Microsoft systems

Features

Passive capacitive pen, no need to charge.
Three-stage design, can be used as both a ballpoint pen and a capacitive pen.
Sensitive touch, smooth drawing and writing.
Replaceable pen tip, easy to remove and install the new one.
Both pens can be replaced.
The pen tip of transparent silicone disc does not hurt the screen or slip.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Wiwu Pencil One Design For Mobile Lifestyle