WIWU Wireless Mouse WM102

1,490 L

 

Maus teper i rehatshëm dhe më me pak zhurmë nga WIWU. Është i pajisur me sensor me precizion të lartë, i cili ju mundëson të punoni në pothuajse çdo sipërfaqe. Lidhet me Bluetooth 5.0 për pasojë lidhja me pajisjen tuaj do të jetë e qendruseshme dhe pa pengesa.

Ka stok

SKU: CNG2620-S Modeli: WM102 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Silver

Type

Wireless

Material

ABS

Battery

450mAh

Working Time

50 Hours

Connection

2.4G Hz

Size

112mm x 57mm x 20mm

Operating Range

10-15m

Standby Time

6 Months

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mouse

1 x Receiver