WK Design Wireless Headset BP300

2,500 L

Kufje WK me Bluetooth dhe te pajisura me mikrofon per te kryer telefonata zgjasin deri ne 8 ore, dhe fiken automatikisht kur nuk jan te lidhura me pajisjen tuaj per te kursyer energji. Kufjet mbulojne gjithe veshin duke dhene muzike cilesore dhe me shume bas.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Grey, Black

Bluetooth version

V4.2

Transmission distance

10M

Battery

300 mAh

Voltage

3.7V

Working time

8h

Charging time

2-3h

Charging method

USB-Mlicro5p

Frequency response

20H2-20KHz

Net weight

176g

Sound effect

bilateral stereo sound

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim