OFERTA VETEM ONLINE

Wreckfest PlayStation 5

4,900 L

 

Thyeni rregullat dhe cojini garat me makina ne nje nivel te ri me Wreckfest! Perplasje epike, gara koke me koke dhe momente magjike te cilat mund t’i perjetoni vetem me Wreckfest.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Platform

PS4, PS5

Release

5/4/2021

Publisher

THQ Nordic

Genre

Driving/Racing, Simulation, Sport

Voice

English

Screen Languages

English, French (France), German, Italian, Portuguese (Brazil), Spanish

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Wreckfest Game