WS12 Hands-free Neckband Fan

2,500 L

I thoni mirupafshim djersës dhe të nxehtit ndërsa jeni duke vrapuar, duke luajtur apo duke udhëtuar! Kjo freskuese portabël vjen me një dizajn unik që ju lejon ta mbani në qafë pa pasur nevojë të përdorni duart. Ka bateri 1800mAh dhe punon 5 deri në 6 orë me një karikim të vetëm. Gjithashtu frekuesja është e pajisur me 3 nivele shpejtësie: të ulët, mesatar dhe të lartë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Blue, Green, Pink, White

Model Number

WS12

Material

ABS

Battery Capacity

1800mAh

Rated Voltage

5V

Max. Power

4W

Max. Wind Speed

3500RPM

Item Size (Unfolded)

Approx. 26.3 * 18.2 * 6.0cm

Item Weight

243g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 * Neck Hanging Fan
1 * USB Cable
1 * User Manual