WUW Fast Car Charger C76

990 L

 

Karikuesi C76 për makinë nga WUW është i pajisur me portë USB me fuqi 20W. Kompakt dhe shumë praktik.

Ka stok

SKU: CNG2913-S Modeli: C76 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Silver

Support

Any Devices with Quick Charge Technology 3.0/2.0/1.0

Input

DC12V-24V

Output

5V-3A/9V-2A/12V-1.5A(Max 18W)

Quick Charge

3.0 Technology

Charger

3A High-Speed USB

Feautures

• 1 port USB
• Light and Portable
• For all types of vehicle
• Durable
• Resistant

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x WUW Fast Car Charger C76