WUW Mini Car Charger C69

690 L

 

Karikuesi C69 për makinë nga WUW është i pajisur me portë USB me fuqi 20W. Kompakt dhe shumë praktik.

Ka stok

SKU: CNG2911-S Modeli: C69 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Silver

Feautures

• 1 port USB
• Light and Portable
• For all types of vehicle
• Durable
• Resistant

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x EWUW Mini Car Charger C69