Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

Xbox Elite Series 2 Controller

20,990 L

Kurseni: 3,000 L

:
:
:

Forma dhe ndjeshmëria e butonave analoge dhe butonat e tjerë janë përmirësuar për të siguruar kontroll perfekt, pavarësisht se çfarë luani. Bateri të rikarikueshme, mikrofon dhe boks i integruar në një levë të vetme.

Ka stok

SKU: ABT181 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 10%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

Sony Playstation 5 Disc Edition

62,990 L
Kurseni: 7,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Key Specs
Battery Type and Size

Alkaline
AA

Number of Batteries Required

2

Feature
Headset Jack

Yes

Rumble Vibration

Yes

Analog Joysticks

Yes

Illumination

Yes

Share Button

Yes

Wireless

Yes

Other

– Haptic feedback
– Adaptive triggers
– Built-in microphone and headset jack
– Create button
– Signature comfort
– Familiar features
– Built-in battery
– Integrated speaker
– Motion sensor

Product Dimensions

4.01×2.4×6.02 inches

Product Weight

0.76 pounds

Cord Length

108 inches

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xbox Elite Wireless Controller Series 2

1 x Carrying Case

1 x Set of 6 sticks: Standard (2), Classic (2), Tall (1), Wide Dome (1)

1 x Set of 4 paddles: Medium (2), Mini (2)

1 x Set of 2 D-pads: Standard, Faceted.

1 x Stick-adjustment tool.

1 x Charging dock.